15 ژوئن 2017 در حبوباتی که علت آن متفاوت است
چه رابطه ای از زن و شوهر از داشتن یک ازدواج عالی انجام می شود؟ آیا بیشتر تلاش باید از زوجه حاصل شود؟ شاید فکر کنید بیشتر تلاشها باید از طرف شوهر صورت بگیرد. برخی از شما فکر می کنید که هیچ یک از این راهها یک ازدواج عالی ایجاد نمی کند ، و من با شما موافقم. با این حال ، بسیاری از زوج ها را می بینم که ازدواج خود را از یکی از این دو روش انجام می دهند. آنها می گویند مواردی مانند ، "اگر شوهرم فقط _______ باشد ، ازدواج ما بهتر می شد" یا "اگر همسرم _______ تغییر می کرد ، ما می توانستیم ازدواج خوبی داشته باشیم."

اگر اینها رمز مهم ازدواج خوب نیستند ، درمورد ترکیب 50/50 چیست؟ ما فقط یک طرف دیگر را ملاقات می کنیم. من 50 درصد کار خود را انجام خواهم داد و همسرم 50 درصد کارهای خود را انجام می دهد و بعد کارها خوب خواهد بود. یکی از مشکلات این رویکرد ، تعریف 50٪ از هر کدام از افراد است. آیا هر دو همسر درمورد آنچه قرار است انجام دهند موافق هستند؟ چه اتفاقی می افتد اگر یک همسر فکر کند که بیش از 50 درصد پول داده و شروع به نیتی از شخص دیگر می کند؟ من در واقع فکر نمی کنم هیچ یک از راه های فوق العاده کار کند.

همه آنها بد ریاضی هستند و وقتی با گذشت زمان هرکدام از آنها به ازدواج متعهد شد ، گزینه طلاق مورد توجه قرار می گیرد. ریاضی بد در یک ازدواج کار نمی کند!

سوال بعدی منطقی این است: چه چیزی کار می کند؟ برای اینکه یک ازدواج روز به روز بسیار جذاب باشد ، سال به سال ، تنها یک فرمول بی پروا وجود دارد که من تا به حال کار را دیده ام. وقتی شوهر صددرصد می دهد و زن 100 درصد می دهد. بحث بر سر اینکه چه کسی بیشتر تلاش می کند یا بیشتر تلاش می کند ، دیگر عاملی نیست. در ازدواج ما ، اگر 100 درصد بدهم ، به این معنی است که من هر کاری که می توانم انجام دهم برای خدمت و گرامی به همسرم هستم. فرقی نمی کند که او چه کاری انجام می دهد یا نمی کند. مسئولیت من این است که یک شوهر همه‌جانبه و صددرصد باشم. وقتی من 100 درصد کار خود را انجام می دهم و نانسی 100 درصد او را انجام می دهد ، ما ازدواج داریم که رو به رشد و شکوفایی است. این تنها ریاضی است که در ازدواج کار می کند.

شما ممکن است با خود بگویید ، "اما همسر من 100٪ نمی دهد و من مطمئن نیستم که آنها هرگز نمی خواهند." من این را می گیرم ، و این همیشه عادلانه نیست. به این روش فکر کنید: روزی در مقابل خدا بایستید و در مورد ازدواج خود صحبت کنید. خوب نیست اگر بتوانید بگویید ، "خدا را شکر. با کمک شما توانستم تقریباً هر روز از ازدواجم صددرصد تلاش کنم. "این همچنین" ریاضی خوب "است.

BAD MATH ، HABITS OF LEADOR OF DIVORCE، DIVORCE، GARADE BAD، GARIGE خوب، چطور برای جلوگیری از طلاق ، مسیحیان ، خدا ، ازدواج ، مسیحیان ، 100 درصد ، 100 درصد در ازدواج ، 50/50 ازدواج ، اگر ممکن است استفاده کنید. چگونه یک ازدواج خوب داشته باشیم
اظهار نظر
برای دریافت هر پست وبلاگ از طریق ایمیل هر روز صبح مشترک شوید.

حبتی که به سمت تقسیم می رود: رازداری
8 ژوئن 2017 در مکانهایی که علت انحراف دارند
وقتی مشاوره شویی را با یک زوج انجام می دهم ، یکی از سؤالاتی که از آنها می کنم این است: "آیا به هم اعتماد دارید؟" اگر جواب مثبت نیست ، ما کارهای جدی انجام می دهیم. اگر بله ، من با این گفته ادامه می دهم: "هرگز کاری انجام ندهید تا اعتمادی که امروز بین شما وجود دارد را از بین ببرد. این گرانبهاست و وقتی شکسته می شود ، ساختن آن بسیار طولانی است. »محرمانه بودن همیشه دشمن صمیمیت بوده است زیرا اعتماد را از بین می برد.

ممکن است در حال فکر کردن باشید ، "بعضی رازها خوب نیست؟" خوب ، اگر قصد دارید یک مهمانی غافلگیرانه برای همسرتان داشته باشید ، شاید مخفی نگه داشتن چیزها اشکالی نداشته باشد. فقط از این استفاده نکنید. امروز فرصت های زیادی برای حفظ اسرار داریم. ما حساب های رسانه های اجتماعی و تلفن های همراه و تبلت ها و لپ تاپ های خود را در اختیار داریم. ما روی همه چیز رمزهای عبور داریم و تقریباً هر چیزی را می توانیم مخفی کنیم. من می دانم که ما حق حفظ حریم خصوصی را داریم ، اما اگر شما نمی توانید به رمز همسر خود به رمزهای عبور اعتماد کنید ، سوال من این است "چرا که نه؟" دلیل این است که دوستان شما اطلاعات خود را مخفی نگه می دارند؟ آیا چیزی را پنهان می کنی؟ شاید این یک معامله گر نیست بلکه چیزی است که شما نمی خواهید همسرتان از آن آگاه باشد.

دلیل شما هرچه باشد ، می خواهم امروز دوباره به آن فکر کنید. این نظریه من درباره رازداری و چگونگی تأثیر آن بر ازدواج است. یکی از چیزهایی که بدون شک می دانستم که در ازدواجم می خواستم شفافیت کامل بود. من می خواستم یک کتاب باز باشم و دوست داشتم که همسرم هم همین احساس را داشته باشد. برای همسرم خیلی مهم بود که از همه چیز درباره من خبر داشته باشد زیرا من می خواستم او مرا دوست داشته باشد ، زگیل ها و همه را! اگر چیزی را پنهان می کردم ، همیشه تعجب می کردم اگر او فهمید چه اتفاقی می افتد. آیا او هنوز هم مرا دوست دارد؟ من نگران می شوم: آیا آن را به اندازه کافی پنهان کرده ام؟ آیا این یک راز امن است؟ نکته آخر این بود که من نمی خواستم ازدواج خود را به این ترتیب زندگی کنم. تو چطور؟ اسرار وجود دارد؟ آنها چیست؟ چه چیزی شما را از باز شدن همسرتان باز می دارد؟

مهمترین سوال این است که آخرین سوال: چه چیزی شما را از باز شدن همسرتان باز می دارد؟ این نقطه شروع شماست با همسر خود با آن مسئله برخورد کنید. اگر برای کمک به یک زوج مربی ، کشیش یا یک مشاور مسیحی احتیاج دارید ، پس از آن کمکهای لازم را دریافت کنید. اجازه ندهید که رازداری شما را به سمت طلاق سوق دهد.

اسرار ، گذرگاه ها ، رمز عبور ، HI

منبع :  sanykala

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گروه نرم افزاری فرازسافت Nicole اصولي رايانه Yvette یار آموزشی معماری یک منزل ... اطلاعات تخصصی سینمای جهان Lisa