01 ژوئن 2017 در مکانهایی که علت انحراف دارند
هر 36 ثانیه یکبار طلاق در آمریکا وجود دارد. بگذارید این جا خیس شود. من فقط 36 ثانیه تماشا کردم و ساعت دیگر 36 ساعت دیگر را تماشا کردم و اکنون دو ازدواج کمتر وجود دارد. در حالی که این وبلاگ را می خوانید ، سه یا چهار زوج به ازدواج خود پایان می دهند - سه یا چهار زوج که بعضی اوقات در گذشته نه چندان دور در یک محراب ایستاده اند و قول داده اند که یکدیگر را دوست داشته و گرامی داشته باشند تا اینکه یکی از آنها درگذشت. بسیاری از مردم ظاهراً این عهدها را برای مدت طولانی جدی نمی گیرند. دلایلی که مردم هنگام طرح طلاق ارائه می دهند متفاوت است ، اما فکر می کنم پشت هر دلیل یک واقعیت وجود دارد: تعهد به ازدواج آنها کوتاه مدت بود.

صادقانه بگویم ، من نمی خواهم فکر کنم کسی در محراب بایستد و نذورات خود را به آرامی انجام دهد. آنها نمی گویند ، "من فقط در این صورت هستم که به شکلی که من می خواهم عمل کند." اما در روز طلاق آنها ، این همان چیزی است که بسیاری از آنها می گویند. شاید نامیدن "عدم تعهد" "عادت منجر به طلاق" امری عجیب به نظر برسد ، اما در واقعیت این معنا دارد. فرهنگ ما کمکی نمی کند. ما می بینیم که مربیان ورزشی یک سال به تیم A تعهد می کنند و قراردادهای خود را با تیم A امضا می کنند و بعد از آن در سال بعد به تیم B پرش می کنند و ظاهراً هیچ نگرانی نسبت به تعهدی که به تیم A. انجام داده اند نداریم. . هیچ یک از اینها بهانه نیست ، اما فکر می کنم آنها به مشکلی که به نظر می رسد با انجام و حفظ تعهدات باشند ، کمک می کند.

در این ماه ما روی عادت هایی که منجر به طلاق می شود ، تمرکز می کنیم. این موضوع را در تمام سیستم عامل های ازدواج عالی ما مشاهده خواهید کرد. همانطور که هفته اول این سریال را شروع می کنیم ، می خواهم که شما در مورد چیزی فکر کنید. در روز عروسی شما چه تعهدی نسبت به ازدواج جدید خود داشتید؟ آن را 1-10 ارزیابی کنید با بالاترین 10. امروز آن را ارزیابی کنید. آیا اعداد یکسان هستند یا با هم تفاوت دارند؟ اگر آنها متفاوت هستند ، بگذارید این یک پرچم قرمز برای شما باشد. برای تجدید تعهد خود در ازدواج خود چه کاری باید انجام دهید؟ هرچه هست ، من شما را تشویق می کنم امروز شروع کنید - زیرا اگر اینگونه نباشید ، می توانید یک آمار 36 ثانیه ای شوید.

طلاق ، چگونه می توان از وقوع انعطاف پذیری اجتناب کرد ، از مسیری که منجر به طلاق می شود ، متناسب با ازدواج ، ازدواج مسیحی ، ازدواج ، کمبود تعهد ، تعهد ، ازدواج ، تعهد به ازدواج ، متعهد شدن ، طلاق استفاده نکنید
اظهار نظر
برای دریافت هر پست وبلاگ از طریق ایمیل هر روز صبح مشترک شوید.

MYTH # 5 - ازدواج نتیجه مشکلات شخصی شما است
31 مه 2017 در اسطوره های ازدواج
من می توانم به یاد داشته باشم که یک کودک هستم و فکر می کردم وقتی شانزده ساله شدم و ماشین شخصی خود را داشتم ، تمام مشکلاتم حل می شود. بعد از شانزده نشانگر بیست و یک ساله شد. من اطمینان داشتم که قدم به بزرگسالی راه حل هایی را که می خواستم و احساس می کردم به من نیاز دارد ، به من می دهد. این برای من حس کاملی داشت: از آنجا که بزرگسالان می توانند هر کاری را که می خواستند انجام دهند ، زیرا یک فرد بزرگسال همه چیز را برای من حل می کند. سپس تمرکز من به ازدواج تبدیل شد. این باید راه حل باشد - یا حداقل بخشی از آن. شاید ازدواج همه مشکلات من را حل نکند اما امیدوارم بسیاری از آنها حل شود. من مطمئن بودم که حداقل همه موارد مربوط به وسوسه جنسی و شهوت در ازدواج حل می شود!

اغلب در حالی که زندگی را پشت سر می گذاریم ، ما به دنبال راه حل های سریع هستیم که پاسخگوی مشکلات پیش رو ما باشد. وقتی وارد ازدواج می شویم ، فکر می کنم انتظارات غیر واقعی از اینکه ازدواج برای ما چگونه خواهد بود بسیار آسان است. سپس وقتی انتظارات ما برآورده نمی شود ، ما شروع به اشاره انگشتان خود می کنیم. به ندرت انگشت خود را به عقب نشان می دهیم.

ازدواج هرگز تمام مشکلات شخصی شما را درمان نمی کند. خدا هرگز نگفت که این هدف از ازدواج بوده است. ازدواج به گونه‌ای طراحی شده است که یک شریک زندگی به ما بدهد - کسی که بتواند از نظر معنوی با ما رشد کند و از طریق روزهای بهتر / بدتر ، غنی تر / فقیرتر ، بیماری / سلامتی زندگی ما با ما حرکت کند. باز هم ، ازدواج هرگز درمانی برای تمام مشکلات شخصی شما نخواهد بود. مدتها قبل توسط عیسی مسیح این کار را انجام داد. ازدواج رابطه ای است که خداوند برای سفر زندگی به ما داده است!

ازدواج ، ازدواج حتماً است ، تمام مشکلات شخصی خود را محقق کنید ، مشکلات شخصی ، مسیحیان ، مسیحیان ازدواج ، ازدواج می توانید مشکلات خود را برطرف کنید
4 نظر
برای دریافت هر پست وبلاگ از طریق ایمیل هر روز صبح مشترک شوید.

منبع :  sanykala

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گرافیک مذهبی دانستني هاي مواد غذايي فیزیک دانشگاه تربیت دبیرشهید رجایی تهران قلمرو سبز من زویا، سیگنال خرید و فروش سهام بروس Chris روزمرگی طاها موج بیکران