جرمی کاوارت سال خوبی را پشت سر می گذارد.

او که اخیراً توسط هافینگتون پست به عنوان تأثیرگذارترین عکاس در وب شناخته شده است ، وی در ماه ژوئن یک شبکه / اجتماع اجتماعی جدید به نام OKDOTHIS راه اندازی کرد و پانزدهمین سالگرد عروسی خود را در ماه آگوست با همسرش شانون جشن گرفت. با جرمی گیر افتادیم و از او درباره اولین روز ملاقات با شانون ، راز ازدواج مبارک او و قسمت مورد علاقه وی در مورد ازدواج خواستیم. اطلاعات بیشتر در مورد جرمی را در وب سایت خود اینجا ببینید.

ما عکسهای شما را که در سالگرد عروسی 15 ساله خود به اشتراک گذاشته اید ، به ویژه یکی از شما و شانون در تاریخ اول خود در سال 1996 دوست داشتیم. درباره تاریخ اول شما ، تقریباً 20 سال بعد ، چه خاطراتی دارید؟ چه چیزی برای شما برجسته است؟

تازه یادم هست که دوست داشتم با او باشم. این یک عشق معمولی در نوجوانان نبود. این احساس بیشتر به عنوان بهترین دوست برای نوع زندگی وجود دارد. دو هفته بعد از آن تاریخ ، من به دوستان و خانواده خود گفتم که با او ازدواج خواهم کرد. 2 سال بعد ، من انجام دادم. من غرایز خوبی داشتم! من همچنین به یاد می آورم متوجه شدم که او چگونه از دیگران مراقبت می کرد و دل بزرگی برای بی خانمان ها داشت. او با همه دختران دیگر بسیار متفاوت بود.

شما می گویید راز موفقیت در ازدواج شما این بوده است که شما و همسرتان "هرگز خودمان یا زندگی را به طور کلی خیلی جدی نگرفته ایم." آیا می توانید در مورد آن صحبت کنید؟ طنز در ازدواج شما چه نقشی داشته است؟

بله ، ما یک ازدواج بسیار خنده دار و مسخره داریم. اگر تا به حال Anchorman را دیده اید که ران بورگوندی و ورونیکا کورنینگ استون به عقب و جلو صحبت می کنند ، شما همسرم را دیده اید و من با او صحبت می کنیم. ما این کار را همیشه انجام می دهیم. و به طرز عجیبی ، از نظر پایان دادن به درگیری کار می کند. نه تمام وقت بلکه تعداد زیادی از وقت. او می تواند واقعاً به خاطر من چیزی عصبانی شود و با گفتن من ، "من به این دکمه بیرون کشیدن ضربه می زنم و شما را از ماشین بیرون خواهم کرد." من پاسخ می دهم ، "آره آره؟ من صورت شما را بیرون می کشم. "ما اساساً شروع به تکانه گرفتن یکدیگر می کنیم و لحظه جدی برای ما تغییر می کند که بخندیم. بنابراین این یک نمونه خوب از چگونگی جدی گرفتن امور نیست. و ما با هم صادقانه مردیم. دیروز ، او به من می گفت که من کمی ضخیم شده و باید تردمیل را بزنم (می خندد). ما می توانیم آن مکالمات صادقانه را بدون توهین زیاد انجام دهیم.

شما چه روشی را برای فردا به زوجین می دهید؟ این می تواند چیزی باشد که در ازدواج خودتان آموخته اید یا توصیه ای است که زمانی به شما داده می شد.

گاش ، این یک لیست طولانی است ، اما من می گویم انتظارات را رها کنید. یک لیست بی پایان از تقصیرها در همسرتان وجود خواهد داشت که شما نمی بینید که آینده بیایند. سپس لیست بی پایان دیگری از تقصیرها با خانواده همسر (می خندد). بنابراین ، انتظارات خود را کم نگه دارید و بگذارید همه چیز تعجب آور باشد. همچنین ، در این روز و سن ، هرچقدر ممکن است از رسانه های اجتماعی و اینترنت جدا شوید. اجازه ندهید زمان تلفنت ازدواج شما باشد. تلفن های خود را برای صرف شام نکنید. فناوری را از اتاق خواب خارج کنید و فقط با یکدیگر آشنا شوید. من و همسرم زمان زیادی را در تلفنهای خود می گذرانیم ، اما ما آنها را 15 سال پیش به طور واضح نداریم و من واقعاً از این امر سپاسگزارم. آنها می توانند حواس پرتی گسترده از یکدیگر باشند.

شغل شما به عنوان یک عکاس چگونه به شما یاد داده است که چگونه یک ازدواج خوب داشته باشید؟

من می گویم این به من اعتماد داده است. همسرم به من اعتماد بزرگی دارد. همه زنها به همسر خود اجازه نمی دهند که از افراد زیبا و ن زیبا برای زندگی خود عکاسی کنند یا به مدت 3 ماه با بریتنی اسپیرز به این تور بروند. در حقیقت ، این امر برای بسیاری از ن سخت است که اجازه بدهد همسر خود را مجاز بداند. اما او به من اعتماد دارد نکته جالب این است که اعتماد فقط باعث می شود که اعتماد به نفس خود را بیشتر کنم. این جذاب ترین چیز در جهان است. اعتماد زیباست و حسادت زشت است. به همین سادگی.

با چنین برنامه شلوغی ، چه راهکارهایی را باید برای ازدواج خود انتخاب کنید؟ آیا برنامه های منظم ارتباط برقرار می کنید؟

فکر می کنم خیلی ساده است شما فقط هر فرصتی را که به دست می آورید خانواده را انتخاب می کنید. وقتی برای جمعه به یک رویداد در یک شهر دیگر پرواز می کنم ، تمام روزهای آخر هفته را قطع نمی کنم. من به محض اینکه می توانم برای گذراندن آخر هفته آخر هفته با همسر و فرزندانم به خانه برگردم. من هر روز ساعت 5:00 به خانه می روم و صبح ها فرزندانم را به مدرسه می برم. من هر فرصتی که بتوانم هستم در آنجا هستم و می دانم که همسرم از این امر قدردانی می کند.

قسمت مورد علاقه شما در مورد ازدواج با همسرتان چیست؟

این برمی گردد به دوستی که در روز اول احساس کردم. ما بعد از 18 سال که هنوز همدیگر را می شناسیم ، هنوز بهترین دوستان هستیم. او مرا می گیرد ، من او را می گیرم. ما هرگز "سال بد" را تجربه نکرده ایم و هرگز نبرد نکرده ایم. همانطور که همسر من یک بار گفت ، "زندگی ما کامل نیست اما آنها برای ما عالی هستند."

منبع :  sanykala

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شمیم تابستان تخصص فروش لوازم تابلو سازي اندیشه کیک و شیرینی دکتر هادی فهیم‌زاده موزیک جدید ایرانی وبلاگ فاطيما دادگر پژوهش سرای دانش آموزی دهخدا ناحیه یک قزوین