11 مه 2017 در اسطوره های ازدواج
زمانی در زندگی من وجود داشت که من واقعاً معتقدم که کلید ازدواج کامل شامل یک صلاحیت ساده بود: زن و شوهر فقط باید مسیحی باشند. این راز بود اگر هر دو مسیحی بودند ، ممکن است مشکلات بزرگی داشته باشند اما هیچکدام از عمده ترین مشکلات آنها نبوده است. افرادی که امور داشتند ، نمی توانند مسیحی باشند. افرادی که به طور کلامی از همسر خود سوء استفاده کرده اند ، نمی توانند مسیحی باشند. افرادی که در ازدواج های خودخواه بودند ، نمی توانند مسیحی باشند.

حتی وقتی مدرسه را شروع کردم به عنوان مشاور ، من این توهم را داشتم که مشاوره ازدواج من با مسیحیان انجام می دهم نسبتاً ساده است. شاید من به هدایت زوج هایی که در مسیر درست قرار گرفته اند کمک کنم.

سپس واقعیت شروع به کار کرد ، و من فهمیدم که زوج های مسیحی در برابر مسائل مشابه در زندگی و ازدواج غیر مسیحیان آسیب پذیر هستند. مسیحیان متاهل امور دارند و از زبان توهین آمیز استفاده می کنند و خودخواه هستند. تفاوت این است که زوج های مسیحی به خدائی که از ازدواج بسیار قدردانی می کنند ، امید دارند و هر کاری را که ما به او اجازه می دهیم انجام می دهند تا یک ازدواج قطار را به طور کامل درآورد ، انجام دهند.

بنابراین در حالی که درست است که همه زوج های مسیحی ازدواج زیادی ندارند ، این واقعیت نیز دارد که زوج های مسیحی می توانند ازدواج های خوبی داشته باشند. این فرمول یکی از مواردی است که من در مورد آن زیاد صحبت می کنم: اول خدا و همسر دوم. اگر می خواهید یک ازدواج بزرگ ، خدا را در اولویت قرار دهید. دعا کنید ، کتاب مقدس را بخوانید ، به دنبال پیروی هر روز از او باشید ، و همسرانی باشید که او شما را طراحی کرده است. سپس قرار دادن همسرتان در مرحله دوم طبیعی گام بعدی خواهد بود و شما آن زوج مسیحی با یک ازدواج بزرگ خواهید بود!

مجادلات مسیحی ، ازدواج های مسیحی ، مسیحی ، همه مسیحیان دارای ازدواج های خوب ، اسطوره های ازدواج ، افسانه های ازدواج ، دروغ های شویی ، دروغ های مربوط به ازدواج ، ازدواج های بزرگ ، ازدواج های بزرگ ، اول خدا ، خدا
1 نظر
برای دریافت هر پست وبلاگ از طریق ایمیل هر روز صبح مشترک شوید.

MYTH # 1 - سخنرانی شما شما را کامل می کند
04 مه 2017 در اسطوره های ازدواج
بیش از بیست سال می گذرد که تام کروز این کلمات را در یک اتاق نشیمن پر از ن به رنه زلوگر در پایان فیلم جری مگوایر گفت. این خط باعث می شد تا قلب ها به شکل بیفتند و عاشقانه را به درجه نهم نشان دهند. این نشانه رابطه کامل بود. این همرزمان روح بودند ، بهترین دوستان و دوستداران همه در یکی قرار گرفتند. این استاندارد جدید شد - اگر یک زن و شوهر بتوانند یکدیگر را در چشمان نگاه کنند و آن سه کلمه را به یکدیگر بگویند ، این رابطه بلافاصله ضد گلوله می شود.

واقعیت این است که مفهوم به نظر می رسد ، واقعیت این است که اکنون انسانی وجود ندارد یا در گذشته زندگی کرده یا در آینده زندگی می کند که می تواند هر کسی را کامل کند. از کسی می خواهد که غیرممکن را انجام دهد. این یک استاندارد است که دو شرکت کننده را برای عدم موفقیت تنظیم می کند. متاسفم اگر فقط حباب شما را پشت سر گذاشتم. اما اگر من این کار را نمی کردم ، در نهایت حقیقت خواهد بود

دلیل "تکمیل کردن من" چیزی غیر از یک شخصیت از یک شخصیت روی صفحه نقره ای ساده نیست: تنها کسی که می تواند من یا شما یا هر کس دیگری را کامل کند ، خداست. وقتی سعی می کنیم شخص دیگری را در جای او قرار دهیم ، نتیجه همیشه به صورت فاجعه به پایان می رسد. در ازدواج ما ، نانسی را رها خواهم کرد - اما خدا چنین نخواهد کرد. من همیشه برای او حضور نخواهم داشت - اما خدا می خواهد. من روز به روز ناقص خواهم شد - اما خدا تا ابد کامل است. اگر نانسی به خدا اجازه دهد او را کامل کند و من به خدا اجازه می دهم که مرا کامل کند ، پس ما آزاد هستیم که بهترین همسر ناقص و شوهر ناقص و ناقصی هستیم که می توانیم باشیم. اول خدا ، همسر دوم - که مرا کامل می کند!

سخنان شما کاملاً شما را تکمیل می کند ، اسطوره های ازدواج ، اسطوره های ازدواج ، دروغ درباره ازدواج ، ازدواج ، ازدواج های مسیحی ، خدا ، خداحافظی من ، صحبت کردن شما را کامل می کند ، HUSBAND کاملاً شما را کامل می کند ، همسر شما
2 نظر
برای دریافت هر پست وبلاگ از طریق ایمیل هر روز صبح مشترک شوید.

مرجع :  sanykala

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : ازدواج ,مسیحی ,کامل ,اسطوره ,باشند ,همسر ,مسیحی باشند ,توانند مسیحی ,مشترک شوید ,طریق ایمیل ,نظربرای دریافت ,توانند مسیحی باشند ,مسیحی باشند افرادی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود پایان نامه همه رشته ها - همه گرایش ها Lyndi BTS_A.R.M.Y بلاگ مستطاب زندگی باربری تهران - اتوبار تهران استقلال موزیک , آموزشگاه کامپیوتر توس ویستا پنجره netshabakeh